Євангелізувати вбогих послав мене Господь

ПАРАФІЯ ВОЗДВИЖЕННЯ ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО

ПОЛТАВА

Католицький часопис CREDO
Католицький медіа-центр
EWTN Телебачення Віковічного Слова
Католицький Оглядач

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Рейтинг@Mail.ru

РозарійНапевно, десь у вашому домі лежить розарій: можливо, ви отримали його як подарунок на Перше Причастя або взяли один, коли мила бабуся роздавала їх у храмі. Але ви й гадки не маєте, що з ним робити!

Якщо ви згадуєте молитву Розарієм як щось, що в дитинстві забирало багато часу і було дуже нудним, закликаємо вас дати вервиці ще один шанс. Зрештою, ми розуміємо, що потрібно виділити певний час на те, аби сісти й помолитися Розарій. Ось три інші способи використання Розарію, які займають значно менше часу. Спробуйте додати один із них до сьогоднішньої молитви.

 

Коронка до Божого Милосердя

«О, якими великими благодатями Я обдарую душі, які молитимуться цю Коронку. Дочко Моя, запиши ці слова. Говори світові про Моє Милосердя; нехай усе людство пізнає Моє незбагненне Милосердя», — сказав Ісус до св. Фаустини (Щоденник, 848).

Вступ: «Через Твою смерть, Ісусе, джерело життя пролилося на душі, і океан Милосердя відкрився для всього світу. О Скарбнице життя, незбагненне Боже Милосердя, огорни увесь світ і пролийся на нас. О Крове і водо, що витекли з Серця Ісусового як джерело Милосердя для нас, уповаю на Тебе».

На початок: «Отче наш…»; «Радуйся, Маріє…»; «Вірую в Бога…»

Далі, на великих зернятках перед кожним десятком молімося: «Предвічний Отче, жертвуємо Тобі Тіло і Кров, душу і божественність возлюбленого Сина Твого, Господа нашого, Ісуса Христа, на ублагання за гріхи наші і усього світу».

На малих зернятках кожного десятка: «Заради Його тяжких страждань будь милосердний до нас і усього світу».

Закінчення: «Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний! Помилуй нас і весь світ» (тричі).

Заключна молитва: «О, Вічний Боже, в якого Милосердя незбагненне, а скарб милості — невичерпний, споглянь на нас ласкаво і помнож в нас своє Милосердя, щоб ми у важкі хвилини не впадали в розпач ані не падали духом, але з великою довірою віддавалися Твоїй Святій Волі, яка є любов’ю та самим милосердям».

Коронка до Пресвятих Дарів

На початок: «Отче наш…»; «Радуйся, Маріє…»; «Слава Отцю…» в намірах Святішого Отця.

На великих зернятках: «Господи Ісусе, жертвую тобі свій жаль за усі святотатства, скоєні проти Тебе, і за байдужість, виказану Тобі, присутньому на вівтарі у Пресвятих Дарах».

На малих зернятках: «Ісусе, будь прославлений у Пресвятому Таїнстві».

Закінчення: «Свята Мати Маріє, благаю, піднеси цю молитву Твоєму Синові Ісусу, і принеси розраду Його Святому Серцю. Благаю, передай Йому мою вдячність за Його Божественну присутність у Пресвятих Дарах. Залишаючись із нами, Він проявляє свою любов і милосердя до нас. Нехай моє життя буде молитвою подяки Йому. Ісусе, я уповаю на Тебе. Амінь».

Коронка св. Гертруди

Господь сказав святій Гертруді, що кожного разу, як відмовляється ця Коронка, 1000 душ звільняються з чистилища.

Вступ: робимо знак хреста, далі молимося «Вірую в Бога…»; «Отче наш…»; тричі «Радуйся, Маріє…»; «Слава Отцю…»

На медальйоні й на 4 великих зернятках між кожним десятком молимося «Отче наш…»

На малих зернятках кажемо таку молитву: «Предвічний Отче, жертвую Тобі Найдорогоціннішу Кров Твого Божественного Сина Ісуса, а також усі Служби Божі, які відправляються сьогодні по цілому світу, за усі святі душі в чистилищі, за грішників усього світу, за кожного в моєму домі і в моїй родині. Амінь».

На закінчення кожного десятка кажемо таку молитву: «Найсвятіше Серце Ісуса, відкрий серцям і умам грішників істину і світло Бога Отця. Непорочне Серце Марії, молися за навернення грішників та світу». Також молимося «Слава Отцю…»

Є так багато чудових обітниць для тих, хто молиться ці Коронки. Саме час відшукати свій розарій, знайти спокійне місце і почати молитися так, щоб зростати у вірі.

За матеріалами: Catholic link.com

Переклад: Анастасія Подлюк, СREDO

Джерело: CREDO