ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА 6 ПАСХАЛЬНУ НЕДІЛЮ (17.05.2020)

 1. У зв’язку з епідемією коронавірусу в Римсько – Католицькій Церкві в Україні були введені певні обмеження. Від 11 травня ці обмеження будуть послаблені. Від понеділка 11 травня наш храм знову буде відкритий для тих, хто хоче його відвідати і взяти участь у Святій Літургії, але з певними обмеженнями. Максимальна кількість вірних на Св. Службі становитиме 10 осіб, а також обов’язковим є перебування в масці. Складність такої ситуації вимагатиме від нас попереднього планування відвідування храму і складання списків тих, хто хоче прийти. Якщо кількості Святих Мес в неділю буде не достатньо, ми організуємо додаткові. Будь ласка повідомляйте вашого настоятеля про те, що ви хочете бути в неділю на Божій Службі в нашому храмі.
 1. Запрошуємо на катехези для тих, хто прагне приготуватися до Святих Таїнств, або поглибити свої знання і віру. Тема катехези: «Люби Бога: Найголовніша заповідь, “Нехай не буде в тебе…».
  Розклад катехетичних зустрічей:
  • Понеділок о 18:45
  • Субота о 10:00
 2. 21 травня в Згромадженні Місіонерів Облатів урочистість. Спомин св. Євгена де Мазенода. Святкування переноситься на 20 травня. Запрошуємо на Божу Службу о 18:00, щоб розділити з нами цю подію.
 3. Рік 2020 є роком молитов про покликання до священицького і богопосвяченого життя. Заохочую усіх кожного дня в своїх молитвах пам’ятати про цей намір.
 4. Згідно із зверненням нашого єпископа Павла Гончарука, в нашій парафії перед кожною Божою Службою відбуватиметься Адорація в намірі збереження України і світу від Поклоніння Ісусові в Пресвятих Дарах в намірах покликань у четвер з 17:00 до 18:00.
 5. Місяць травень є присвячений Пресвятій Діві Марії. Кожного дня в нашій парафії в часі карантину перед кожною Божою службою молитимемось Лоретанською літанією.
 6. На цьому тижні у літургії:
  • Сьогодні 6 неділя пасхальна.
  • В середу 20 травня урочистість св. Євгена де Мазенода.
  • В четвер 21 травня урочистість Вознесіння Господнього. Божі Служби о 9:00 та 18:00.
 7. В суботу 23 травня не буде зустріч молоді.
 8. Всім бажаю гарного святкування Воскресіння Господнього! Приймімо Боже благословення.