ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ ПАРАФІЯЛЬНИЙ ВІДПУСТ (13.09.2020)

 1. Вітаю всіх із парафіяльним святом! Вітаю в нашій парафії о. Войцеха Стасевича і гостей нашої парафії. Дякуємо отче за проповідь і науку! Після Божої Служби запрошуємо на почастунок до парафіяльного залу.
 2. У зв’язку з епідемією коронавірусу в Римсько – Католицькій Церкві в Україні були введені певні обмеження. Від 5 червня ці обмеження зазнали чергових послаблень. Максимальна кількість вірних на Св. Службі становитиме до 30 осіб, а також обов’язковим є перебування в масці і дотримання відповідної дистанції.
 3. Розклад Божих Служб в неділю: 8:30, 10:00, 12:00 (англійською), 18:00.
 4. Запрошуємо на катехези для тих, хто прагне приготуватися до Святих Таїнств, або поглибити свої знання і віру. Тема катехези: “ Що означає –“вірити”?”. Увага зміна розкладу!!!
  Розклад катехетичних зустрічей:
  • Середа о 18:45
  • Субота о 10:00
 5. Рік 2020 є роком молитов про покликання до священицького і богопосвяченого життя. Заохочую усіх кожного дня в своїх молитвах пам’ятати про цей намір.
 6. Згідно із зверненням нашого єпископа Павла Гончарука, в нашій парафії перед кожною Божою Службою відбуватиметься Адорація в намірі збереження України і світу від коронавірусу.
 7. На цьому тижні у літургії:
  • В понеділок 14 вересня Свято Воздвиження Хреста Господнього.
  • У вівторок 15 вересня спомин Пресвятої Діви Марії Скорботної.
  • В середу 16 вересня спомин Корнилія папи і Киприяна, єпископа і мученика.
  • В п’ятницю 18 вересня спомин св. Станіслава Костки, монаха.
 8. В четвер від 17:00 до 18:00 Адорація в намірі покликань до богопосвяченого життя.
 9. Тривають будівельні роботи при зведенні нової вбиральні. З результатами кожний може ознайомитися. Приймаються пожертви для завершення будівництва.
 10. Дякую за всіляку допомогу при приготуванні до парафіяльного свята! Всім бажаю гарного святкування! Приймімо Боже благословення.