ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ 27 НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНА (04.10.2020)

 1. Вітаємо в нашій парафії о. Лукаша Майдана. Він перебуватиме з нами до моменту виїзду на місію до Росії. Бажаємо радісного і плідного перебування!
 2. У зв’язку з епідемією коронавірусу в Римсько – Католицькій Церкві в Україні були введені певні обмеження. Від 5 червня ці обмеження зазнали чергових послаблень. Максимальна кількість вірних на Св. Службі становитиме до 30 осіб, а також обов’язковим є перебування в масці і дотримання відповідної дистанції.
 3. Розклад Божих Служб в неділю: 8:30, 10:00, 12:00 (англійською), 18:00.
 4. Запрошуємо на катехези для тих, хто прагне приготуватися до Святих Таїнств, або поглибити свої знання і віру. Тема катехези: “ Традиція і Святе Письмо – два способи передання Божого Об’явлення.”.
  Розклад катехетичних зустрічей:
  • Середа о 18:45
  • Субота о 10:00
 5. Рік 2020 є роком молитов про покликання до священицького і богопосвяченого життя. Заохочую усіх кожного дня в своїх молитвах пам’ятати про цей намір. В четвер адорація про покликання від 17:00 до 18:00.
 6. Згідно із зверненням нашого єпископа Павла Гончарука, в нашій парафії перед кожною Божою Службою відбуватиметься Адорація в намірі збереження України і світу від коронавірусу.
 7. На цьому тижні у літургії:
  • В середу 7 жовтня Пресвятої Діви Марії Святого Розарія.
 8. Жовтень традиційно в Римсько – Католицький Церкві є місяцем молитви на святому Розарії. Від четверга 1 жовтня після кожної Божої Служби будемо молитися цією молитвою. В четвер перед Божою Службою, в суботу після вечірньої Божої служби, а в неділю після Божої Служби о 10:00.
 9. В суботу 10 жовтня зустріч молоді о 16:00.
 10. Тривають будівельні роботи при зведенні нової вбиральні. З результатами кожний може ознайомитися. Приймаються пожертви для завершення будівництва.
 11. Дякую за всіляку допомогу! Всім бажаю гарного святкування! Приймімо Боже благословення.